Ева Лонгорија заблеска во деколтиран фустан кој најдобро им стои на жени со мали гради

Глумицата Ева Лонгорија (44) се појави на гала-вечерта во Лос Анџелес во организација на фондацијата „Амфар“, а нејзиното гламурозно издание ги воодушеви сите.

За оваа прилика Лонгорија избра долг свечен фустан со потпис на модниот дизајнер Питер Дундас.

eva longoria
Profimedia

Овој модел совршено им прилега на жените со помали гради, бидејќи деколтето полесно „го држат под контрола“.

Жените со помали гради немаат проблеми со ваквите кроеви, а за сите евентуални модни непријатности постојат лепливи ленти кои на дамите им даваат сигурност во позирањето и во уживањето на прославите.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат