ЕШЛИ ГРЕЈЕМ ГОРДО РУШИ ПРЕДРАСУДИ, но на новите фотографии се забележува НЕШТО ЧУДНО – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ЕШЛИ ГРЕЈЕМ ГОРДО РУШИ ПРЕДРАСУДИ, но на новите фотографии се забележува НЕШТО ЧУДНО

Таа постојано објавува нови фотографии на Инстаграм гордо позирајќи, без да крие ниту еден дел од своето тело.

Популарниот плус-сајз модел во текот на својата кариера успешно се бори со предрасудите за жените со облини и докажува дека и тие се сексапилни и заводливи.

Таа постојано објавува нови фотографии на Инстаграм гордо позирајќи, без да крие ниту еден дел од своето тело.

Но, најновите фотки предизвикаа бура реакции кај нејзините следбеници. Тие забележуваат дека Ешли најверојатно направила липосукција, особено во делот на стомакот.

Според нив, стомакот и колковите на Ешли се нетипично рамни, а фановите се прашуваат дали оваа девојка, која пркосеше на сите „стандарди“, подлегнала под притисокот за слаб и фит изглед.

Засега, таа нема одговорен на ниеден од коментарите.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close