• enis bardi

PHOTO: Trabzonspor with Bardi in the play-offs for the Champions League against Copenhagen

Во вторник и среда ќе се играат првите натпревари од плеј-офот како последна пречка на патот кон групите во Лигата на шампионите за сезоната 2022/2023. Утре од 21.00 часот во Данска екипата на Копенхаген ќе го пречека составот на Трабзонспор во чии редови летово дојде македонскиот репрезентативец Енис Барди. Нашиот играч веќе ги имаше првите …

PHOTO: Trabzonspor with Bardi in the play-offs for the Champions League against Copenhagen Read More »