Еминем, Снуп Дог, Др. Дре: Само големи ѕвезди дел од новиот филм „LA original“ (ВИДЕО)

Еминем и Снуп Дог се само некои од познатите музички имиња кои се појавуваат во новиот трејлер за престојниот документарец на Нетфликс под наслов „LA originals“.

Во режија на Естеван Ориола емитувањето на филмот е најавено за 10 април, а се работи за истражување на знаменитистите на уличната култура.

Снимката која е објавена оваа недела содржи кратки делови од Снуп и Еминем, кои се сеќаваат на дружењето.

Покрај нив, на снимката се гледаат и Доктор Дре, Блинк-182 и Сајпрес Хил. Во филмот, покрај рапери, зборуваат и мајстори за тетоважи, кои ја истакнуваат културата на тетовирањето.

Па така, ќе можете да ја видите и првата тетоважа на Еминем од тату мајстор кој се појавува во филмот.

Прочитајте и...  Исчистете го мијалникот од бактерии со брашно

Прочитај повеќе

Љубовните афери на Доналд Трамп кои Меланија морала да ги прифати

Слободен печат

Карлеуша во свој стил повторно ги помести границите: На бината слета со хеликоптер, а гостинки ѝ беа девојките од „Хурикејн“ (ФОТО)

Слободен печат

Дали последната Штафета на младоста го навести распадот на Југославија? (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Дневен хороскоп за 25 мај: Не дозволувајте никој да ги потценува вашите ставови

Слободен печат

Ана Николиќ на ќерката ѝ купи играчка од 200 евра, но таа заврши во други раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Филип и Симона се македонските Блејк Шелтон и Гвен Стефани (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ќе ослабнете ли побргу со пилатес или со аеробик? Постојат разлики во ефикасноста на овие вежби за дефинирање на телото

Слободен печат

Манекенката Зара била во авионот кој се сруши во Пакистан: Сите се молат да е помеѓу двајцата преживеани! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пет работи кои мажот ги забележува прво кај жената

Слободен печат

Наоми Кемпбел за 50-от роденден позира гола во метро – годините не ѝ можат ништо! (ФОТО) (+16)

Васко Спасоски

Здружението „Тиииит!Инк“ објави повик за уметници, илустратор(к)и и дизајнер(к)и

Слободен печат

Во песната „Тек је 12 сати“ некој кажува „печена штрудла“: Слушнете и уверете се дали е така! (ВИДЕО)

Васко Спасоски