Емина Јаховиќ по раскинувањето со турскиот милјардер, потполно го промени имиџот (ФОТО) - Слободен печат

Емина Јаховиќ по раскинувањето со турскиот милјардер, потполно го промени имиџот (ФОТО)

Популарната пејачка Емина Јаховиќ (37) по раскинувањето со турскиот милајрдер Садет Саран (55), како и секоја жена одлучи да направи промена.

Емина го променила имиџот, а на својот Инстаграм профил објави фотографија со новата фризура со која ги воодушеви своите обожаватели. Пејачката ја скратила косата, но и кркмите, кои сега и доаѓаат преку челото.

Фото: Инстаграм

– Се потстрижав повторно – напишала Емина во опис на фотографијата.

Инаку, повеќето жени по раскинување на една врска најчесто се одлучуваат за промена на фризурата, како што направи и Емина.

Прочитај повеќе

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Слободен печат

Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Слободен печат

Тамара Тодевска водителка на MAC: „Очекуваме спектакл, ја славиме музиката и различноста“

Слободен печат

Хит во најава: Александар Тарабунов – Тара ја претстави својата нова „SEÑORITA“

Слободен печат

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Слободен печат

Емотивна песна на Тајзи: „Сине мој те чека многу пот и борба, многу ку*ви и дрога“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

1 + 14 =

Прочитај повеќе

Славните дами кои воодушевиле со своите фустани на венчавките! (ФОТО)

Слободен печат

Пејачката Милица Тодоровиќ откри дека имала секс со Петар пред да дојдат во емисија (ВИДЕО)

Слободен печат

Пакистанскиот Хулк бара жена, но мора да има барем 100 килограми! (ВИДЕО)

Слободен печат

Синот на Памела Андерсон ја даде првата изјава за свршувачката на мајка му со 22 години повозрасниот маж!

Слободен печат

Роберт Де Ниро: Како тинејџер бил член на италијанска банда, а подоцна се прославила со улогите на мафијаш

Слободен печат

Проклетство, болест, несреќа: Пет култни филмови кои можеле да не бидат снимени! (ВИДЕО)

Слободен печат