Емили Ратајковски со топлес фотографија од карантин ги распамети обожавателите!

Една од најубавите жени на светот, манекенката Емили Ратајковски не мирува ниту во изолација, така што после голите фотографии со својот сопруг го „сруши“ интернетот со позирањето топлес.

Манекенката своите следбеници на Инстаграм ги израдува со провокативна фотографија на која во прв план се нејзините гради, а секси глетката никој не остави рамнодушен.

Instagram

Емили остави малку за имагинацијата на следбениците, а под раката со која сакаше да ги покрие своите атрибути, ѝ испаднаа градите. Нејзините стомачни мускули дојдоа до израз, па менекенката ги возбуди сите со провокативниот изглед.

Ратајковски има своја линија на костими за капење и еден модел од нив рекламира токму во топлес фотографијата, со шешир на глава.

Прочитајте и...  Пет моќни намирници за неверојатен детокс: Го забрзуваат метаболизмот и ги отстрануваат штетните токсини!
Instagram

Оваа прекрасна девојка ја има наклонетоста на јавноста, па за помалку од 20 часа собра преку милион лајкови.

Instagram

„Женско сум, но мора да признаам дека ја подотворив устата кога ја видов твојата фотографија“, „Секоја чест на телото“, „Така треба да изгледа деловна жена“, се само некои од коментарите под провокативната фотографија.

Прочитај повеќе

Фобијата од пајаци никогаш не изгледала послатка: Погледнете како се борат со „ѕверот“ овие кученца (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Најстарата мачка на светот почина на 31 години: Кога дојдов дома, ја немаше, сигурно заминала да умре!

Васко Спасоски

Почина Тесла, миленикот на Јелена и Новак Ѓоковиќ: Сопругата на најдобриот тенисер напиша емотивна порака! (ФОТО)

Васко Спасоски

Секогаш се фали со бујното деколте, но сега покажа нешто друго: Водителката Марјана Станојковска ги испровоцира фановите! (ФОТО)

Васко Спасоски

Папараците правеа пари на несреќниот живот на Ејми Вајнхаус, ова е искрена исповед на еден фотограф кој три дена ја бркал Ејми

Слободен печат

Беквалац сакаше само да ја најави новата песна, но интересот на фановите е нејзиното бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Кожата на лицето зборува многу за вашето здравје, откријте што се крие зад бледилото, црвенилото, акните, сувата кожа…

Слободен печат

Корисни факти: Луѓето кои имаат 3 пати секс неделно изгледаат 7 години помладо!

Васко Спасоски

Стил на неделата: проф. д-р Ежени Брзовска

Ј.К.Д

Ја крие како змија нозете: Сопругата на Никола Којо е вистинска „бомба“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Сонувавте дека летате? Еве ги сите значења на тој сон и сите се фасцинантни!

Слободен печат

Џеј Ло се обиде да го внесе кучето во приватниот авион, но се случи вистинска драма! (ВИДЕО)

Васко Спасоски