Емили Ратајковски направи драма во Лос Анџелес: Боса излезе на улица, а набргу по неа и нејзиниот сопруг! (ФОТО)

Емили Ратајковски во петокот доживеа драма пред својот дом во Лос Анџелес кога босонога истрча од својот дом на улица, бидејќи ѝ побегна кучето Колумбо.

Манекенката беше снимена како во паника трча низ улицата и го извикува името на својот миленик, а наскоро се појави и нејзиниот сопруг Себастијан Беар-Меккард за да ѝ помогне во потрагата.

За брзо време тие го најдоа кучето и Емили можеше да се смири.

Прочитајте и...  Пејачката Аделина Тахири позираше во базен и покажа со какво „оружје“ располага! (ФОТО)

Исто така, таа и нејзиниот сопруг добија многу критики поради нивната преселба за време на пандемијата од Њујорк, каде што е најпогоденото место во САД и има најголема стапка на смртност, во Лос Анџелес.

View this post on Instagram

He’s so sick of the snuggles

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Емили често поминува време во Лос Анџелес, бидејќи повремено и глуми. Таа се појави во филмот на Афлек „Gone Girl“ и во серијата „Entourage“.

Прочитај повеќе

Мајката на Парис Хилтон изгледа неверојатно во шестата деценија: Таа е вистинска дама! (ФОТО)

Слободен Печат

Анџелина Џоли после долго време забележана на прошетка: Лежерниот стајлинг кој го одобрија и критичарите! (ФОТО)

Слободен Печат

Ретко се релаксира и има слободно време – Вака изгледа Џенифер Лопез кога мисли дека никој не ја гледа (ФОТО)

Слободен печат

Се пофали со прекрасната линија во костим за капење: Брук Шилдс во 6-та деценија изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Кога си ѕвезда, се ти е дозволено: Том Круз го избегна карантинот, се враќа на снимањето на „Невозможна мисија 7“

Слободен печат

Алесандра Амбросио импресионираше со стајлингот на семејната вечера во Малибу! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Џулија Робертс сподели ретка фотографија со сопругот Даниел Модер за нивната 18-годишнина (ФОТО)

Слободен печат

Џенифер Греј се разведува по 19 години брак: Парот живее одвоено уште од јануари

Слободен печат

Девојка забележала вистински хорор кога се вратила дома од карантин: Мислев дека дома ми се вселиле вонземјани! (ФОТО)

Слободен Печат

Славеничкото издание на Меланија: Првата дама на Америка во бел фустан со детаљ кој ефектно ја обликува половината! (ФОТО)

Слободен печат

За десет секунди! Овој лесен трик засекогаш ќе го реши вашиот проблем со заплетканите врвки на бермудите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Правилно и детално миење на дрвените лажици, даски и прибор: Единствениот начин со кој навистина ќе ги отстраните бактериите!

Слободен печат