Емили му скокна на сопругот во раце, а тој едвај ги сокри интимните делови! (ФОТО)

Американската манекенка со потекло од Полска, Емили Ратајковски (28) честопати позира во бикини или е речиси скроз гола на социјалните мрежи.

Таа и овојпат објави провокативна фотка, односно може да се види како во раце ја држи нејзиниот сопруг, додека таа позира во танга бикини.

Откако неколку недели поминаа во карантин во својот дом во Лос Анџелес, манекенката Емили и нејзиниот сопруг Себастијан тргнаа во нови авантури.

Убавата бринета со сопругот овие денови престојуваа во природа, а таа прилика ја искористи да се фотографира во новите бикини со нејзиниот потпис.

Сопругот ја кренал во раце, а малку недостига да се види и повеќе од што треба…

Погледнете:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Прочитај повеќе

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат