Елена Велевска позира во тесни и кратки пижами, а позата која ја направи кажува многу! (ФОТО)

Очигледно познатата пејачка Елена Велевска нема намера да ги остави да мируваат своите машки обожаватели на социјалните мрежи…

Атрактивната пејачка и овојпат им „сервираше“ жешка фотографија од која веруваме дека нема да им биде сеедно на повеќето нејзини следбеници..

Имено, Велевска објави фотографија на која позира во тесни и прекратки пижами со отворено деколте, а позата која ја има направено не е за лица со кардиоваскуларни заболувања…

Погледнете:

Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  ФОТО: Хари и Меган ја воодушевија јавноста со новиот портрет - Еден детаљ на раката на славната војвотка го украде целото внимание!

Поврзани вести

Сузан Сарандон открива: Шер ја доби мојата улога затоа што спиеше со продуцентот!

Слободен Печат

Заразените со ковид-19 не можат да ги почувствуваат овие две ароми

Слободен печат

Крај на четиригодишната судска битка Пит – Џоли: Еве кој ќе има старателство над децата

Слободен Печат

Дневен хороскоп за четврток, 22 октомври

Слободен печат

Препознајте ги предупредувачките симптоми на Алцхајмеровата болест

Слободен печат

Виц на денот: Венчавка

Слободен печат

Остави Коментар