Елена Ристеска сакаше да се пофали со наградата, ама погледите ги собра нејзиното деколте (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Елена Ристеска сакаше да се пофали со наградата, ама погледите ги собра нејзиното деколте (ФОТО)

Пејачката знае како да ги почести своите обожаватели...

Познатата пејачка Елена Ристеска на својот профил на Инстаграм објави фотки од доделување на наградата „Дама на годината“, манифестација која викендов се одржа во Врњачка Бања во Република Србија.

Елена се пофали веднаш на социјалните мрежи и сподели неколку фотки со титулата во раце. Но, наместо наградата, ние сме сигурни дека погледот ќе ви „забега“ на друго место…

Впрочем кај Ристеска има и што да се види, нели?

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Благодарам за наградата “Дама на годината”за регионот- за работа, придонес и креативност. Иако повеќе ми значеа коментарите на луѓето за мојата работа и глас,чест ми беше вечерва да бидам помеѓу сите овие успешни и хумани дами. После 17години во музиката и пред прагот на еден сосема нов бизнис-основање на мој бренд за козметика,наградата ќе ја сметам за поттик за уште поголема борбеност во овој “машки” свет,како самостојна и независна жена. #srbija #vrnjackabanja #dodelanagrade #damagodine2019 #damagodine #red @danielnikolovskiofficial1 🥰❤️👏🏽 #makeup #hair

A post shared by 🅴🅻🅴🅽🅰 🆁🅸🆂🆃🅴🆂🅺🅰 ERA (@elenaristeska_era) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close