Елена Ристеска позира во креација со деколте буквално до папок! (ФОТО)

Елена Ристеска денеска на својот профил на Инстаграм сподели фотографија, за која сме сигурни дека највеќе им се допаѓа на нејзините машки обожаватели.

Имено, Ристеска сподели селфи-фотка на која позира во креација на позната македонска дизајнерка.

Она што веруваме дека на сите им „падна“ во око е длабокото деколте на фустанот во кој позираше познатата пејачка.

Но, по се изгледа станува збор за постара фотографија, бидејќи ако добро забележите, Ристеска ваков мобилен телефон користеше пред неколку години…

Но, тоа и не е толку важно, важно е дека таа изгледала и тогаш и сега прекрасно.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

#selfiemania #lovethisdress

A post shared by ELENA RISTESKA ERA (@elenaristeska_era) on

Прочитајте и...  Како да мирисате како Мадона?

Прочитај повеќе

На фустанот и се оцртаа сите коски од телото – Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)

Слободен печат

Здрави и корисни – Грицкајте семки доколку не можете да спиете

Слободен печат

Секси хороскоп: Овенот не знае за предиграта, Бикот е секогаш подготвен за секс

Слободен печат

Јапонската актерка од хорор филмот „Ring“ пронајдена мртва во домот

Слободен печат

Верувал дека душите на мртви Индијанци влегле во него, бил голем заводник, требал да стане филмаџија, но судбина му била музичката сцена!

Слободен печат

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неуништливата Меги, била прва фотографка на воените фронтови, прва фотографка на „Лајф“ и прв фотограф во светот примен во Советскиот Сојуз

Слободен печат

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен печат

Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Слободен печат

Најлудото интервју во 2020: Српскиот актер Андрија водеше „сериозна дебата“ со свињи (ВИДЕО)

Слободен печат