Елена Ристеска и во самоизолација е секси! (ВИДЕО)

Очигледно на нашата позната пејачка времето поминато во самоизолација не и паѓа воопшто тешко, а тоа е благодарение на јогата.

Тоа најдобро може да се види и од нејзиниот профил на Инстаграм каде честопати објавува видеа на кои може да се види како вежба.

Елена и вчера со своите следбеници сподели видео на кое вежба во својот дом. Таа е обечена тесни хеланки, додека над нив има облечено црно танга-трико…

Погледнете:

Прочитајте и...  СКАНДАЛОЗНО Не седат во самоизолација и заразуваат нови луѓе со Ковид-19

Прочитај повеќе

Сопругата на Хју Џекмен беше исмејувана поради насловната страница на познатиот австралиски магазин! (ФОТО)

Слободен Печат

„Така ми се заблагодари“: Сценаристот на „Ниски старсти“ по 28 години призна дека спиел со Шерон Стоун! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ален Исламовиќ станува политичар за да ги реши проблемите со мигрантите

Слободен печат

Цел свет ги гледа овие видеа: Ги собира бројките од часовникот и добива неверојатен број, секогаш истиот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Најголемите осудувачи се кријат во овие 2 хороскопски знаци

Слободен печат

Северина ја отвори летната сезона со фотографија во костим за капење

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Се враќа „La Casa De Papel“, еве кога ќе можете да уживате во петтата сезона

Слободен печат

Најактуелната борба во овој период – Еве како да ја спречете појавата на целулит

Слободен печат

Шајло Џоли Пит напoлни 14 години

Слободен печат

Зборови за Кљок од Сани: Неговата фризерница ќе остане синоним за авангарда

Ј.К.Д

Нешто вкусно за целото семејство – Портокал колачиња

Слободен печат

Хари и Меган стравуваат за својата безбедност

Слободен печат