Елена Ристеска: Дете не се прави со било кого, размислувам да си посвојам! (ВИДЕО)

Познатата пејачка Елена Ристеска пред некој ден гостуваше во естрадниот магазин „Бекстејџ“, каде најискрено зборуваше за кариерата, бизнисот кој неодамна го започна со парфемите, но и за својот приватен живот.

Искрена како секогаш, Елена без проблем одговори на сите прашања на водителката Јасмина Филиповска.

Едн од прашањата беше што размислува на темата мајчинство. Одговорот на познатата пејачка беше дека веќе размислува на тоа да посвои дете доколку него најде вистинскиот партнер.

Погледнете го нејзиното гостување:

Прочитајте и...  Искуството на Николас Кејџ со коцкањето е приказна на денот!

Поврзани вести

Шарлиз Терон: Пилатесот тотално ми го смени телото

Слободен Печат

ФОТО: Селма Хајек ги „полуде“ нејзините обожаватели

Слободен Печат

Со нив е навистина тешко: Три хороскопски знаци кои е тешко да се засакаат!

Слободен печат

Никол Кидман: Никогаш не реков „не“ на секс сцена

Слободен Печат

Искуството на Николас Кејџ со коцкањето е приказна на денот!

Слободен печат

На денешен ден е роден Алфред Нобел: Основачот на најпрестижната награда во светот

Слободен Печат

Остави Коментар