Eл Чека до Фатиме Фетаи: Не верувам дека си го заборавила моментот на сината чанта – Слободен печат
ВестиМакедонија

Eл Чека до Фатиме Фетаи: Не верувам дека си го заборавила моментот на сината чанта

Ел Чека кој од Америка објавуваше прислушкувани разговори на влијателни членови на ДУИ на својот Фејсбук профил сподели фотографија и статус во кои се споменува извесен Магари Хамзит.

„Овчарот од Зајаз заедно со Магари Хамзит. Инаку Магари Хамзит е еден од оние што платиле на СЈО, Фатиме и Кате да не ја испитаат корупцијата што ја направил додека бил директор, Фатиме ако не ти текнува ќе ти помогнам јас, но не верувам дека си го заборавила моментот на сината чанта!, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close