ЕДВАЈ СЕ СПАСИ, а сега популарната пејачка ги покажа облините во ЛЕОПАРД БИКИНИ (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ЕДВАЈ СЕ СПАСИ, а сега популарната пејачка ги покажа облините во ЛЕОПАРД БИКИНИ (ФОТО)

Таа сега не престанува да објавува фотографии од нејзиниот летен одмор на Бора Бора, каде во моментов се одмара.

Откако минатата година се предозираше со наркотици, Деми Ловато одлучи целосно да го промени животот.

Таа се посветила и на здрав живот, а особено на вежбање. Затоа и сега не престанува да објавува фотографии од нејзиниот летен одмор на Бора Бора, каде во моментов се одмара.

Она што на сите им паѓа во очи се нејзините заводливи облини, во кои се гледа дека е вложено многу време и вежбање.

За потсетување, Деми Ловато минатата година едвај се спаси откако беше пронајдена во нејзиниот дом предозирана. Нејзиниот живот беше сериозно загрозен, па затоа мораше да замине на рехабилитација.

View this post on Instagram

I adora Bora Bora 💗 📸: @sirahsays 🌴

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close