Едвај ги сокри брадавиците! Инстаграм ќе ги забрани жешките фотки на старлетата Ана? (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Едвај ги сокри брадавиците! Инстаграм ќе ги забрани жешките фотки на старлетата Ана? (ФОТО)

Српската старлета и реалити ѕвезда, Ана Корач ги израдува своите машки обожаватели.

Поранешната реалити учесничка на „Задруга“, Ана Кораќ го запали Инстаграм со жешка фотографија во фустан со предлабоко деколте од под кој јасно се гледаат нејзините брадавици.

Минијатурниот бел фустан на Ана имаше деколте до папокот, а поради „недостиг“ на материјал, таа едвај ги покри градите.

Фото: Инстаграм

На Кориќ речиси и се гледаат брадавиците и поради тоа би требало да стави дека нејзините фотки се за +18.

Се поставува и прашањето каде е да реагира Инстаграм? Обично експлицитни фотки се забранети за објавување.

 

View this post on Instagram

 

🚘💎

A post shared by 🔥 Ana Korac 🔥 Official (@ana_korac) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close