15 C
Скопје

Една од најубавите македонски манекенки позира топлес! (ФОТО)

Една од нашите најпознати манекенки со интернационална кариера, штипјанката Вера Хаган ги израдува своите обожаватели на социјалните мрежи со нова секси-фотографија.

Атрактивната Вера на својот профил на Инстаграм сподели фотка на која позира топлес.

Сепак, манекенката остави да работи имагинацијата кај своите обожаватели, па поради тоа градите ги сокри со своите раце.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

@darko_ar said- “You re only for drama.” Kinda yes!

A post shared by La même fille (@vera_hagan) on

Инаку Вера веќе неколку години работи во странство, а нејзината матична модна агенција е во Италија, каде всушност и живее.

Поврзани вести

Повеќе од три милиони „лајкови“ за Бијонсе: Пејачката воодушевува со своето тело во проѕирен комбинезон

Слободен печат

Семејни дискусии: Препорачливо е да се прескокнат овие теми на разговор со вашите родители

Слободен печат

ВИДЕО: Невеста на која ни Џулија Робертс не ѝ е рамна! Кажа „не“ и побегна, а младоженецот ја гаѓаше со чевелот!

Слободен печат

ФОТО | Кралицата Летиција во фустан стар 15 години: Сè уште совршено ѝ стои!

Слободен печат

ФОТО | Ана Ивановиќ објави фотографија со својата мајка: Фановите воодушевени

Слободен печат

Наташа од Гевгелија ја победи зависноста од хероин од тинејџерскиот период и сега е успешна жена, сопруга и мајка на три деца: Од дното повторно до врвот со мали чекори и упорност

Мими Стојановска

Остави Коментар