Една од најубавите Македонки глуми во новата сезона на „Фамилија Марковски“ (ФОТО)

Пред само неколку дена започна да се емитува втората сезона од серијата „Фамилија Марковски“, а коментарите на публиката се и повеќе од позитивни.

Покрај останатата добро позната актеркса екипа, во втората сезона ќе имаме прилика да го гледаме и атрактивниот модел Марија Давчевска, која во светот на модата важи за една од најбараните.

Марија досега има соработувано со повеќе светски брендови, а исто така сме ја виделе и во неколку музички спотови.

Погледнете неколку нејзини фотографии:

Прочитајте и...  Легендарниот Ал Пачино сака да ви каже нешто за стареењето...

Прочитај повеќе

Патики, платформи, потпетици… Како обувките го менуваат изгледот на вашиот ЗАДНИК?

Слободен печат

Како во старите добри времиња: Анџелина Џоли, Бред Пит и децата во шопинг! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како да се организирате за на патување? Список на предмети што ви требаат за на одмор

Слободен Печат

Ви испраќа топли поздрави: Лила Филиповска е првата наша јавна личност која замина на море! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Избегнете труење: Кое месо колку време може да стои во фрижидер и замрзнувач?

Слободен печат

Накова демантира дека има коронавирус и дека била уаспена поради непочитување на мерките! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Поранешниот готвач на принцезата Дајана откри кое ѝ било омилено јадње

Слободен печат

Легендарниот Ал Пачино сака да ви каже нешто за стареењето…

Слободен печат

Манекенката која го носеше називот „Тело“ открива: Еве што „јадев“ за да ја задржам линијата! (ФОТО)

Слободен печат

5 основни плетенки: Вака се прават најбрзите и најубави кежуал фризури! (ВИДЕО)

Слободен печат

Која е девојката со тетоважи што му е утеха на Брајан Остин Грин по разводот?

Слободен печат

Дали седмата година од бракот е кобна? Се разведува и актерката Кристина Ричи!

Слободен печат