Два дена спиела во автомобил пред куќата на Саша Поповиќ: Ива во минијатурно бикини го чекала да излезе без Сузана, но се случило… (ФОТО)

Ива Гргуриќ (24) поминала два дена во автомобил чекајќи го Саша Поповиќ (65) да излезе без сопругата Сузана. Го следела до плажа во Опатија, каде поминале цел ден, а тој навечер без објаснување ја блокирал на телефон.

Како што открила пријателката на Ива, старлетата сакала да го заведе Поповиќ со цел да и помогне да направи естрадана кариера во натпреварувањето „Ѕвездите на Гранд“.

 

View this post on Instagram

 

Ovih dana nije lako biti dobra riba 😉

A post shared by Iva Grgurić (@iva_grguric) on

– Ива решила по секоја цена да го заведе Саша. Ден откако го запознала со автомобил од еден наш пријател се паркираше пред неговата куќа. Од таму ми праќаше пораки дека чека прилик да излезе Сузана за да може да му пријде. Таа буквално два дена помина во автомобил, таму и спиеше се додека не го дочека Саша да излезе сам од куќата. Со автомобилот го следела до плажата „Лидо“, каде тој се бањаше. Тогаш Ива реши да остави подобар впечаток, па наместо краток фустан, таа избрала минијатурни бикини.

Прочитајте и...  Бруна Лима е модел кој со своите фотографии поставува стандарди во фитнес индустријата! (ФОТО)

Меѓутоа не и успеал планот на реалити-ѕвездата според зборовите на изворот. Поповиќ не сакал повеќе да и се јави. Безуспешно се обидувала да му се јави, Саша без објаснување ја блокирал – раскажал изворот.

– Ива пред средбата со Саша ја раскина врската со бизнисменот Маринко Зовко. Маринко ја исфрли Ива од станот кога најде нова девојка. Тогаш таа се одлучи на тој очајнички чекор. Ми  кажа: „Одам да го фатам Саша Поповиќ. Највеќе сакам повозрасни, тој е идеален за мене“ – изјавила блиската пријателка на Ива.

Прочитај повеќе

Бруна Лима е модел кој со своите фотографии поставува стандарди во фитнес индустријата! (ФОТО)

Слободен печат

Откако се превори во Кен, сега сака да биде жена (ФОТО)

Слободен печат

Вистинско мало царство за наследниците: Сека Алексиќ ја покажа детската соба која изгледа магично! (ВИДЕО)

Слободен печат

Овие познати личности се „ќариле“ на социјалните мрежи! (ФОТО)

Слободен печат

Вера Јанковиќ: Забот на времето не ми може ама баш ништо!  

Слободен печат

Влезе во шестата деценија, треба да се смири: Фановите на Моника Белучи со поделено мислење за нејзиниот провокативен стајлинг (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Бруна Лима е модел кој со своите фототрафии поставува стандарди во фитнес индустријата! (ФОТО)

Слободен печат

Откако се превори во Кен, сега сака да биде жена (ФОТО)

Слободен печат

Вистинско мало царство за наследниците: Сека Алексиќ ја покажа детската соба која изгледа магично! (ВИДЕО)

Слободен печат

Овие познати личности се „ќариле“ на социјалните мрежи! (ФОТО)

Слободен печат

Вера Јанковиќ: Забот на времето не ми може ама баш ништо!  

Слободен печат

Влезе во шестата деценија, треба да се смири: Фановите на Моника Белучи со поделено мислење за нејзиниот провокативен стајлинг (ФОТО)

Слободен печат