Душко ГО МОЛЕЛЕ да дојде кај Карлеуша на роденден: По аферата со Вранеш веќе ништо не е исто

Јелена Карлеуша го прослави роденденот во елитен ресторан, но ситуацијата со неа и сè уште законскиот сопруг Душко Тошиќ е видно напната и извештачена, пишува Република.рс.

Јелена на роденденската веселба се појавила со децата Атина и Ника, а Душко дошол доцна во ноќта.

Ексклузивниот извор за српски Телеграф тврди дека по неколку повици од Јелена и молби од Катерина Проданов, сестрата на Душко, тој се појавил само поради присуството на медиумите.

„Јелена неколкупати гледаше во телефонот, а после му се јави на Душко, меѓутоа тој и покрај нејзините повици не се појави. После тоа, Катерина го молеше да дојде и поради медиумите и поради децата кои се навикнале заедно да го слават роденденот на мајка им“, раскажува изворот.

Прочитајте и...  Хилари Даф го нападна папарацото кое ги фотографираше нејзините деца! (ВИДЕО)

„Кога Душко се појави, беше видно нерасположен, буквално натеран. Ниту во еден момент не беше покрај Јелена. Се гледаше дека парот има проблеми и дека веќе ништо не е исто по наводната афера која Јелена ја имала со Врањеш“, рекол изворот.

Instagram

Прочитај повеќе

Татко и син ја негуваат фолк музиката: Разговор со Николче Тасев од бендот „Генерација 2“

Слободен печат

Патуваме во Австрија – Погледнете ги сите убавини за само 3 минути (ВИДЕО)

Слободен печат

Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Слободен печат

21 милион прегледи: Хит снимка покажува како танцот се менуваше низ децениите (ВИДЕО)

Слободен печат

Симпатична фотографија од детството: Знаете ли која пејачка станува збор? (ФОТО)

Слободен печат

Хилари Даф го нападна папарацото кое ги фотографираше нејзините деца! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

3 + осум =

Прочитај повеќе

Со години ја изневеруваше со дадилката, а сега се сретнаа на исто место! За оваа фотка сите зборуваат! ( ФОТО)

Слободен печат

Приватна снимка на Цеца: Во кревет, без шминка, а еве кој лежи покрај неа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Утрово во Белград почина Ѓорѓи Желчески од дуетот Селимова – Желчески!

Слободен печат

Погледнете ја првата фотографија што Карлеуша ја сподели кога се приклучи на Инстаграм!

Слободен печат

Мина Костиќ за првата средба со Брена: Ме праша од каде сум и ми кажа да ѝ донесам 40.000 марки!

Слободен печат

Меланија Трамп ги изненади сите со невообичаениот моден избор! (ФОТО)

Слободен печат