Дури и таа има целулит: Реална фотка од Џеј Ло каква што ретко се гледа! (ФОТО)

Латино дивата и американска пејачка Џенифер Лопез (51) оваа недела има доста причини за славење. Покрај 51-от роденден, нејзиниот фантастичен настап на полуфиналето на „Супербол“ е номиниран за „Еми“ награда, а на 27 јули и нејзиниот вереник Алекс Родригез наполни 45 години.

Сега поп-ѕвездата беше фотографирана додека со својот вереник Алекс Родригез за неговиот роденден го бакнуваше во електричното возило на теренот за голф во Њујорк.

Profimedia

Парот го обележа роденденот на Алекс на теренот за голф во Хемпстон, а во таа прилика двајцата изгледаа среќно и вљубено.

Profimedia

Џенифер носела сина „Поло“ маичка и здолниште за голф, како и патики во бела бела и во целата оваа комбинација, таа изгледала прекрасно, додека Алекс носел бела маичка и црни панталони. Се разбира и двајцата носеа заштитни маски за да се заштитат од вирусот.

Прочитајте и...  На фустанот и се оцртаа сите коски од телото - Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)
Profimedia

Џеј Ло ја заврзала косата во пунџа, а на очите носела големи светлосини очила за сонце, додека Алекс на глава носел капче со кое се штител од сонцето.

Но, она што на многумина им паднало во очи се нозете на Лопез, кои од далеку може да се забележи дека на нив има целулит…

Погледнете:

Profimedia

Прочитај повеќе

Виц на денот: Грешка

Слободен печат

На фустанот и се оцртаа сите коски од телото – Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)

Слободен печат

Здрави и корисни – Грицкајте семки доколку не можете да спиете

Слободен печат

Секси хороскоп: Овенот не знае за предиграта, Бикот е секогаш подготвен за секс

Слободен печат

Јапонската актерка од хорор филмот „Ring“ пронајдена мртва во домот

Слободен печат

Верувал дека душите на мртви Индијанци влегле во него, бил голем заводник, требал да стане филмаџија, но судбина му била музичката сцена!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат

Неуништливата Меги, била прва фотографка на воените фронтови, прва фотографка на „Лајф“ и прв фотограф во светот примен во Советскиот Сојуз

Слободен печат

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен печат

Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Слободен печат