Драмата продолжува: Мајката на славниот пејач шокираше со неговата фотографија од болничкиот кревет (ФОТО)

Познатиот пејач Арон Картер е хоспитализиран од непознати причини, а по тој повод се огласи неговата мајка Џејн.

Имено, таа на Инстаграм профилот објави фотографија од пејачот од болница, што е секако потег кој шокираше бројни фанови.

– Мама ќе се погрижи за тебе, напиша таа.

https://www.instagram.com/p/B42tPt3F9JB/?utm_source=ig_embed

Да се потсетиме, Арон неодамна ги шокираше фановите, откако призна дека се соочува со сериозни психички проблеми. Во текот на гостувањето во една емисија тој покажа кесичка полна со лекови кои ги користи за, меѓу останатото, шизофренија, биполарно пореметување, манична депресија и акутна анксиозност.

Прочитајте и...  Свежа кожа - ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат