Драган Ѓилас: Само бојкот на изборите е спас за Србија! - Слободен печат

Драган Ѓилас: Само бојкот на изборите е спас за Србија!

Драган Ѓилас лидерот на опозициското движење „Сојуз за Србија“,во ексклузивното интервју за Слободен печат вели дека единствен начин за спас од како што вели „лудилото“ во Србија под Вучиќ, е да се бојкотираат изборите наредната година и да се остави тој сам да владее без опозиција. Александар Вучиќ владее со страв и уцена врз гласачите и со медиумите кои се под негова контрола.

Прочитај повеќе

Царовска за УБ: ВМРО-ДПМНЕ е неконструктивна и се обидува да го прекрши Уставот

Слободен печат

Ликер од жалфија (ВИДЕО)

Слободен печат

Избор на Бум-бум (ВИДЕО)

Слободен печат

Посен колач (ВИДЕО)

Слободен печат

Дебата на Слободна ТВ со Лазар Нанев и Никола Јовановски

Љубиша Николовски

БЕЗ МАНА СО АНА – Вегански Барови со Капини (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Остави Коментар

two × 3 =

Прочитај повеќе

Лиснати кифлички (ВИДЕО)

Слободен печат

БЕЗ МАНА СО АНА – Вегански Чизкејк со Јагоди и Ф’стаци (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Слободен печат.

Со повод со Масин: Што сè ова има врска со изложбата? Има, со душата на сликите (ВИДЕО)

Јасмина Кантарџиева Димков

Домашни бомбици со банани (ВИДЕО)

Слободен печат

Дебата на Слободна ТВ со Халили и Муцунски: „Датум до крајот на идната година, или реформи наместо датум“!

Љубиша Николовски

БЕЗ МАНА со АНА: Вегански Чизкејк Торти со Лимон и Боровинки (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Слободен печат