Доста им е од трачеви: Фудбалерот на Реал Мадрид, Лука Јовиќ потврди дека е во врска со најубавата Србинка (ФОТО)

Иако својата интима ја држеше подалеку од очите на јавноста и медиумите, по низата текстови за неговиот однос со манекенката и за врската со една нејзина колешка, фудбалерот на Реал Мадрид, Лука Јовиќ одлучи да биде отворен.

Спортистот на својот профил на Инстаграм објави селфи на која е со Софија Милошевиќ и тоа симпатична фотка на која една од најубавите Србинки го бакнува.

Фото: Инстаграм

Исто така Лука намерно потенцираше дела селфито е направено во Мадрид, а со тоа откри дека Софија е на гости кај него.

И манекенката ја сподели фотката на својот профил, па така да веќе е повеќе од јасно за нивната врска.

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат