4 C
Скопје

Досега невидена фотографија од нивната младост: Цеца и Аркан на почетокот од нивната врска!

Добро е познато дека фолк-дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ го крсти својот внук Жељко во чест на нејзиниот починат сопруг Жељко Ражнатовиќ Аркан. Таа периодов се повеќе се навраќа на убавите сеќавањата и времиња, кога тие двајца биле заедно.

инстаграм

Цеца постојано изјавува дека не сака да започне нов живот со нов партнер, па веќе со години е сингл. Дека нејзината љубов кон Аркан била искрена говорат фотографиите кои таа често знае да ги објави на социјалните мрежи, а една од нив е и оваа фотографија од нивната младост. Пејачката за таа прилика носела црн проѕирен фустан, кој мора да признаеме дека одлично ѝ прилега.

Прочитајте и...  Лиса Симпсон пред Камала Харис: Дали „Симпсонови“ ја предвидоа победата на првата жена потпретседател на САД?

Поврзани вести

ФОТО | Нов невообичаен тренд на обликување на брадата: Дали би го пробале?

Слободен печат

ФОТО | Откако ја откопа својата мачка и ја зготви, пејачката сега призна дека во домот има и череп од 6-годишно девојче

Слободен печат

Џо Бајден ја следи само Криси Тајген на „Твитер“: Таа е шокирана како единствената ѕвезда која ја следи претседателот

Слободен печат

ФОТО | Ова е доказ дека Ромео Бекам би можел да ги надмине славните родители: На кого повеќе ви наликува?

Слободен печат

ФОТО | Малку задрема: Лордес Леон, најстарата ќерка на Мадона, фотографирана како се вози во метрото во Њујорк!

Милена Ризовска

Колаче кое е готово за 10 минути: Чајни чупавци кои им успеваат на сите!

Слободен печат

Остави Коментар