Домот на Сандра Булок, еден од најтоплите што сме го виделе! (ГАЛЕРИЈА)

Facebook

Познатата глумица одлучи да ја продаде својата вила во Џорџија, па на интернет се појавија фотографии од нејзиното удобно семејно гнездо.

Profimedia

Природни материјали, топли тонови и мноштво светла се заслужни за овој дом од соништата, кој се наоѓа во градчето Тајби Ајленд, сместено во американската сојузна држава Џорџија.

Profimedia

Вилата на Булок ја красат многу инспиративни идеи.

Profimedia

Доминираат тонови на бела и кремаста нијанса и детали од плетен мебел, кои на просторот му даваат посебен вид топлина.

Profimedia
Profimedia
Видео на денот