Домот на Сандра Булок, еден од најтоплите што сме го виделе! (ГАЛЕРИЈА)

Познатата глумица одлучи да ја продаде својата вила во Џорџија, па на интернет се појавија фотографии од нејзиното удобно семејно гнездо.

Profimedia

Природни материјали, топли тонови и мноштво светла се заслужни за овој дом од соништата, кој се наоѓа во градчето Тајби Ајленд, сместено во американската сојузна држава Џорџија.

Profimedia

Вилата на Булок ја красат многу инспиративни идеи.

Profimedia

Доминираат тонови на бела и кремаста нијанса и детали од плетен мебел, кои на просторот му даваат посебен вид топлина.

Profimedia
Profimedia
Прочитајте и...  Раперот Раста може да лежи во затвор од 3 до 12 години поради оваа фотографија! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Јована Јоксимовиќ се повлекува од тв-екраните… (ФОТО)

Васко Спасоски

Ефтин и безбеден лек против шеќерната болест е новото оружје против коронавирусот? (ФОТО)

Васко Спасоски

Нова војна помеѓу Џорџ Клуни и Бред Пит: Се скарале поради колешка, причината е бизарна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Направете сами: Цветни миризби во Вашиот дом

Слободен печат

Раперот Раста може да лежи во затвор од 3 до 12 години поради оваа фотографија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Патики, платформи, потпетици… Како обувките го менуваат изгледот на вашиот ЗАДНИК?

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Како во старите добри времиња: Анџелина Џоли, Бред Пит и децата во шопинг! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како да се организирате за на патување? Список на предмети што ви требаат за на одмор

Слободен Печат

Ви испраќа топли поздрави: Лила Филиповска е првата наша јавна личност која замина на море! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Избегнете труење: Кое месо колку време може да стои во фрижидер и замрзнувач?

Слободен печат

Накова демантира дека има коронавирус и дека била уаспена поради непочитување на мерките! (ФОТО)

Васко Спасоски

Поранешниот готвач на принцезата Дајана откри кое ѝ било омилено јадње

Слободен печат