Долго време ја немаше во јавноста – Ќерката на Жељко Јоксимовиќ порасна во вистинска убавица (ФОТО)

Мина Јоксимовиќ, настарата ќерка на Жељко Јоксимовиќ важи за вистинска убавица, иако слабо се истакнува во јавноста.

Мина неодамна објави слика на својот Инстаграм профил на која напиша:

– Долго време не сме се виделе.

View this post on Instagram

long time no see🪐

A post shared by Mina Joksimović (@minajokssimovic) on

После оваа фотка веднаш започнаа да се нижат комплиментите како: „Убавица, најубава“, „Прекрасна си“ и сл.

Мина важи за едно од најубавите деца, кога станува збор за децата на познатите личности во Србија.

View this post on Instagram

look at her now

A post shared by Mina Joksimović (@minajokssimovic) on

Прочитајте и...  Каролина Гочева во бикини на 1 октомври: Македонското девојче ужива на плажа! (ФОТО)

Поврзани вести

Ова се вика провокација: Јелена Карлеуша во проѕирен комбинзон на снимање! (ФОТО)

Васко Спасоски

Џејмс Дин: Трагичната судбина на „бунтовникот без причина“

Слободен Печат

„Само силиконите останаа на тебе“: Фановите ја „подбраа“ Ана Николиќ поради нејзиното слабеење! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ја нарекувале „грдото пајче“: Погледнете како изгледала Моника Белучи како дете! (ФОТО)

Васко Спасоски

Телохранителот ја обвини Крис Џенер за сексуално вознемирување

Слободен печат

Се возеа заедно во „бесен“ автомобил: Дара Бубамара повеќе не го крие 21-годишниот бизнисмен! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Поврзани вести

Маските и визирите задолжителни – Еве како изгледа снимањето на филмовите за време на коронавирусот (ФОТО)

Слободен печат

Анџелина му се осветува на Бред Пит – Не му дозволува да ги види децата

Слободен печат

Каролина Гочева во бикини на 1 октомври: Македонското девојче ужива на плажа! (ФОТО)

Слободен Печат

Не е лесно да си „швалер“: Овој човек мораше да скока преку тераси за да спаси жива глава! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Новата колекција на францускиот бренд Кензо инспирирана од „Медена земја“

Слободен Печат

Меган Фокс по разводот повторно среќно вљубена

Слободен Печат