Џенифер Лопез конечно откри кој е мистериозниот маж на нејзината фотографија

Џеј Ло предизвика хаос на интернет кога пред неколку дена објави фотографија од салата за вежбање, а на која во кадарот зад нејзиниот грб се гледа непознат маж, со маска на лицето, како што фановите првично претпоставија.

Во петокот во емсијата на Џими Фалон, Џенифер објасни дека мистериозниот маж е всушност деловниот партнер на нејзиниот вереник Алек Родригез, со кого тој зборувал додека таа вежбала во нивната гаража која ја приспособила како теретана за време на пандемијата.

„Тоа беше Zoom!  Тоа беше агентот за недвижнини, со кого Алекс зборуваше преку Zoom“, рече Џенифер кога Фелон ја праша за сликата.

Истото го кажал и извор близок на парот за „Пипл“, наведувајќи дека човекот се гледа на екранот на лаптопот.

Прочитајте и...  Џони Деп пред судијата го раскажа цел живот - од зависноста и забавувањето со Кејт Мос до ноќта кога умре Ривер Феникс

„Нивната сала за вежбање е веднаш до канцеларијата. Кога имаат состанок преку Zoom, го проектираат на голем екран. На сликата можете да ја видите раката на Алекс, носи сина кошула. Човекот на сликата е деловниот соработник (на големиот екран) и раката ја ставил на устата. Тоа не е маска“, раскажал изворот.

Прочитај повеќе

Шарлиз Терон со хеланки во кои нозете ќе ви изгледаат подолги и потенки! (ФОТО)

Слободен Печат

Докторка сподели трик со кој подобро ќе ви стои маската! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Фитнес моделот кој го „полуде“ Инстаграм со своите брзи и ефикасни вежби: Како на брз начин да се спремите за летото (ВИДЕО)

Слободен Печат

Откриена нова кралска тајна: Принцот Чарлс пред Дајана бил во врска со нејзината родена сестра!

Слободен Печат

Проклетството на серијата која ја обожаваат милиони: „Glee“ ја следеја бројни скандали и трагедии, дури и обвинувања за педофилија!

Слободен Печат

„Таа мисли дека е бунтовничка на новото време“: Ќерката на Мадона мета на критики (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Петровиот принцип“: Зошто има многу неспособни луѓе на високите позиции?

Слободен Печат

Кој е мултимилионерот кој летува во Хрватска со еден куп девојки и се фали со неговиот разгален стил на живот?

Слободен печат

Поранешното момче се огласи по исчезнувањето на убавата актерка, на несреќниот настан реагираше на свој начин

Слободен печат

Детали од снимањето на „Пиратите од Карибите“: Зошто Џек Спароу има златни заби и кој актер ја одбил главната улога мислејќи дека филмот ќе биде промашување

Слободен печат

Стајлингот на Меланија Трамп е за чиста десетка: Во овој фустан секоја жена изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Ќе блескаат како нови: Совршен трик за чистење на прозорите со пена за бричење! (ВИДЕО)

Слободен печат