5 C
Скопје

Џенифер Лопез го прослави објавувањето на својата нова песна со виртуелна забава

Џенифер Лопез не дозволи пандемијата на коронавирусот да ја спречи да го прослави објавувањето на нејзината најнова песна со своите обожаватели.

Поп-ѕвездата во придружба со нејзините деца Еме и Макс, свршеникот Алекс Родригез и неговите ќерки Наташа и Ела, се вклучија во живо за да ја прослават светската премиера на нејзината песна „In  The Morning“ која официјално се објави за време на Денот на благодарноста.

Придружете ни се на виртуелна забава за Денот на благодарноста на Инстаграм во живо… Ние ја славиме светската премиера на #InTheMorning“, објави Лопез на социјалните мрежи, повикувајќи ги своите обожаватели на забава на која ќе можат да ги вклучат и своите семејства.

Прочитајте и...  Почина Дорис Хобдеј, една од најстарите жители на Велика Британија

Како и сите луѓе во светот погоден од пандемијата на коронавирусот, и Лопез и нејзиното семејство поголемиот дел од своето време го поминуваат во карантин забавувајќи се социјалните мрежи.

Поврзани вести

ФОТО I Домашните канцеларии на познатите блогерки се вистинска инспирација: Еве како да си направите совршено катче за работа

Слободен печат

Модна дипломатија на дело: Џил Бајден испрати силна порака со овој изглед

Слободен печат

Ароматично пилешко со компири

Слободен печат

Овие се „најопасните“ хороскопски знаци: Не ги предизвикувајте

Слободен Печат

Топ 20 градови на светот кои се најдобри за живот, Валенсија на врвот

Слободен печат

Васил Гарванлиев повторно ќе ја претставува Македонија на Евровизија

Ирена Трајкова

Остави Коментар