Џенифер Анистон разочарана, но и полна со оптимизам: Ние не одиме никаде, никогаш нема да се ослободите од „Пријателите“!

Пандемијата на коронавирусот повторно го одложи снимањето на специјал серијата „Пријатели“ и повторното собирање на познатата екипа во епизодата што треба да се емитува на ХБО Макс стриминг сервисот.

И Џенифер Анистон, која го толкува ликот на Рејчел Грин, како и бројните обожаватели на серијата,  е разочарана поради одложеното снимање, но и тажна поради целата ситуација во светот. Сепак, таа како и секогаш е оптимист.

„Многу сум тажна што моравме повторно да го одложиме снимањето. Но ова ни даде повеќе време да направиме сè да биде многу повозбудливо и позабавно! Затоа избирам дека чашата е до пола полна. Ние не одиме никаде. Никогаш нема да се ослободите од „Пријателите“, изјави Џенифер за странските медиуми.

Прочитајте и...  Жените открија 13 работи за сексот кои би сакале мажите да ги знаат!
IMDB

Прочитај повеќе

Лице на Балканот: Три Македонки се враќаат со три титули од Србија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Родителски трик на Кејт Мидлтон што ќе ве воодушеви: Зошто постојано го допира принцот Џорџ по главата?

Слободен Печат

Паника во светскиот џет-сет: Ќе се откријат имињата на сите што летале со авионот на Епстин (ФОТО)

Слободен печат

Нов бизарен тренд на „Тик-Ток: Со турпија за нокти си ги рамнат забите, стоматолозите реагираат! (ВИДЕО)

Слободен печат

Несудените водителки на „Еми“: Двете се позитивни на коронавирус

Слободен Печат

Мода во време на корона: Виртуелниот свет на „Еми“ наградите (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Џесика Симпсон изгледа подобро отколку на почетокот на кариерата: До неодамна се бореше со вишокот килограми

Слободен Печат

По Даниел Крејг, Том Харди ќе го облече оделото на популарниот агент 007

Слободен печат

Цеце и Љупка, ем убавици ем успешни јавачки на коњ: Во денешниот свет мора да си најдобар во тоа што го правиш

Јасмина Кантарџиева Димков

Мозочниот удар е нов симптом на ковид-19 кај младите пациенти?

Слободен печат

Музиката ме спаси од дрога и проституција: Јас сум таа која требаше да биде на погрешно место во погрешно време

Слободен Печат

Прво виртуелно доделување на наградите „Еми“: Младата Зендаја изненадување на вечерта!

Слободен Печат