-8 C
Скопје

Џенифер Анистон објави снимка од кучето што го вдомила: Лорд Честерфилд ми го украде срцето!

Холивудската миленичка Џенифер Анистон ги разгали срцата на своите обожаватели со снимката што ја објави на нејзиниот инстаграм-профил.

Главна ѕвезда на снимката е нејзиното ново куче Лорд Честерфилд.

„Здраво! Сакам да ве запознаам со новиот член на нашето кучешко семејство. Ова е (многу уморниот) Лорд Честерфилд. Ми го украде срцето“, напиша Анистон во опис на видеото.

Исто така се заблагодари и на организацијата која ги спасува кучињата и потоа им наоѓа домови.

Нејзиното видео за неколку часа е погледнато 10 милиони пати, а не изостанаа позитивните коментари.

Погледнете го Лорд Честерфлилд.

Прочитајте и...  ФОТО: Дали актерот се запуштил или е само поспан? Шон Пен „уловен“ во прилично неугледно издание

Поврзани вести

ФОТО | Роберто Орданоски не и дава мир на Агнеса: „Кога ќе престанеш да се глупираш?“

В.Т.

10 симптоми што укажуваат на почеток на Алцхајмерова болест

Слободен печат

ВИДЕО: По трауматичните сведоштва за сексуалните злодела на Мика Алексиќ, Балканот масовно го споделува ова видео од новинарката Јелена Обучина

В.Т.

Дневен хороскоп за 19 јануари: Се наоѓате во период во кој ќе остварите многу соништа

Слободен печат

ФОТО | Во 2021 потребна ви е само една чанта: Ова моделот на годината кој одговара за сите прилики!

Слободен печат

ФОТО: Кајли Џенер ја покажа луксузната бања, фановите ја исмејаа поради еден детаљ

Слободен печат

Остави Коментар