-8 C
Скопје

Џенифер Анистон на чекор да се повлече од кариерата: Не можев да издржам повеќе, тоа го цицаше животот од мене

Џенифер Анистон (51) признала дека била на чекор до напуштање на Холивуд, по еден проект кој, како што изјавила Анистон „го исцицал животот од неа“.

Instagram

„Морам да признаам дека во последните две години низ главата ми минуваа такви мисли, што никогаш претходно не ми се случило“, рекла Џенифер.

Како што објаснила, по соработката со Рис Витерспун во серијата „The Morning Show“ во 2019 година, актерката постојано размислувала да ја напушти својата актерска кариера.

Instagram

„Тоа беше кога завршив да работам на еден проект и си помислив – Леле, ова реално… го исцеди животот од мене. Не знам дали веќе ме интересира“, признала познатата актерка.

Како што рекла, во иднина повеќе би сакала да се занимава со режија, открила дека тоа ја исполнува.

Прочитајте и...  ФОТО | Таа старее како вино: Селма Хајек со прекрасни фотографии им се заблагодари на следбениците!
Instagram

Поврзани вести

Дневен хороскоп за 19 јануари: Се наоѓате во период во кој ќе остварите многу соништа

Слободен печат

ФОТО | Во 2021 потребна ви е само една чанта: Ова моделот на годината кој одговара за сите прилики!

Слободен печат

ФОТО: Кајли Џенер ја покажа луксузната бања, фановите ја исмејаа поради еден детаљ

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО: Гледачите се пожалија дека не можат да спијат откако ја гледале серијата за еден од најморничавите сериски убијци

Слободен печат

Не се обидувајте да ги измамите: Хороскопски знаци кои веднаш ги „намирисуваат“ лажговците

Слободен печат

ВИДЕО | Новиот хит на Селена Гомез ќе ве освои од прва: Оваа песна е химна на љубовта!

Слободен печат

Остави Коментар