Џеки Чен ја призна вистината за себе: Бев вистински идиот кон жените

Иако благодарение на неговите улоги е препознатлив како симпатичен лик кого сите го сакаат, Џеки Чен во приватниот живот е тотално спротивен.

Во неговите мемоари „Newer Grow Up“, открил дека во животот правел бројни грешки и дека во минатото кон жените бил „вистински идиот“.

Но тоа не е сè.

Џеки признал и дека често пијан седнувал зад воланот и дека се коцкал со друштвото.

Кога ја запознал сегашната сопруга Џоан Лин, со која е во брак од 1982 година, ја сметал за жаргонски кажано „спонзоруша“ и ги криел парите од неа, а потоа ја изневерил со бившата Мис на Азија, Елаин Нг.

Во мемоарите признава дека често имал проблеми со бесот, па за време на една кавга со сопругата, својот син го фрлил преку собата на каучот.

Прочитајте и...  Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Оправдување за своето однесување пронашол во несигурноста и незрелоста, а тврди дека успеал да се справи и да ги надмине тие проблеми.

Со тоа сигурно не би се сложила неговата 19-годишна ќерка Ета, која ја добил во кратката авантура со нејзината мајка Елеин. Ета е бездомник, а за медиумите зборувала дека станала бездомник кога на родителите им открила дека е лезбејка. Џеки Чен за ќерка си во јавност ретко зборува, а аферата со нејзината мајка ја дефинирал како грешка.

Прочитај повеќе

На фустанот и се оцртаа сите коски од телото – Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)

Слободен печат

Здрави и корисни – Грицкајте семки доколку не можете да спиете

Слободен печат

Секси хороскоп: Овенот не знае за предиграта, Бикот е секогаш подготвен за секс

Слободен печат

Јапонската актерка од хорор филмот „Ring“ пронајдена мртва во домот

Слободен печат

Верувал дека душите на мртви Индијанци влегле во него, бил голем заводник, требал да стане филмаџија, но судбина му била музичката сцена!

Слободен печат

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неуништливата Меги, била прва фотографка на воените фронтови, прва фотографка на „Лајф“ и прв фотограф во светот примен во Советскиот Сојуз

Слободен печат

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен печат

Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Слободен печат

Најлудото интервју во 2020: Српскиот актер Андрија водеше „сериозна дебата“ со свињи (ВИДЕО)

Слободен печат