Џеј Ло со храбра спортска комбинација максимално ги истакна своите облини! (ФОТО)

Поп дивата Џенифер Лопез се наоѓа во Њујорк, а папараците ја „фатиле“ на плажа во Хемптонс. Џеј Ло како и по обичај, го искористила убавиот ден за физичка активност, а моменталното опкружување го искористила и за медитација.

профимедиа

Секако, нејзиниот стајлинг не останал незабележан, а таа одбрала повеќе од атрактивна комбинација за овој тренинг. Посебно се истакнале тесните бели хеланки кои имале специфичен ефект на „мокар сјај“. Џенифер ги искомбинирала со кратка бела маица без ракави, но и патики кои предизвикаа многу внимание и пофалби.

профимедиа

Хеланките на брендот „Niyama Sol“ се многу храбро модно парче, а потполно ги нагласуваат облините на Џеј Ло, затоа не е ни чудо што дури и нејзините спортски комбинации привлекуваат еднакво големо внимание како и гламурозните тоалети.

Прочитајте и...  Љубовната приказна на најголемата руска глумица и Сталин, влакно не ѝ фалело од глава за време на челичната диктатура
профимедиа

Прочитај повеќе

Љубовната приказна на најголемата руска глумица и Сталин, влакно не ѝ фалело од глава за време на челичната диктатура

Слободен печат

И жените не се искрени во сексот: Ова се петте најчести лаги што ги кажуваат!

Васко Спасоски

Неверојатниот живот на Маја Плисецка, на турнеи одела гладна, а морала редовно да игра пред човекот кој го стрелал татко ѝ

Слободен печат

Џеки Чен ја призна вистината за себе: Бев вистински идиот кон жените

Слободен печат

Папараците ја уловија бившата на Џорџ Клуни на плажа во Сардинија (ФОТО)

Слободен печат

Моника Белучи на одмор во Грција: Прошета во фустан кој ова лето нема конкуренција (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Најпознатата мачка од Истанбул: Гил 16 години живее во Аја Софија

Слободен печат

Пристигнуваат предупредувања дека вакцината против коронавирусот може да не биде ефикасна кај оваа група луѓе

Слободен печат

Климатски промени: Поради зголемување на температурата, целиот Балкан ќе стане ненаселива пустина

Слободен печат

Поранешната Мис на Југославија има 57 години и изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Првата дама на Македонија на отворањето на „Охридско лето“ во креација инспирирана од античкиот театар во Охрид

Слободен печат

Погледнете ја сликата: Што прво забележувате на неа?

Слободен печат