Џеј Ло му кажала дека не сака да му ги покаже градите и тоа ѝ го смени животот! (ФОТО)

Џенифер Лопез (50) беше гостинка во емисијата „Hollywood Reporter“, каде призна дека ниту таа не била заобиколена од сексуално вознемирување во Холивуд. Односно, обид за тоа.

Како што кажала, таа со себе носи непријатно искуство со режисер кој од неа барал да се соблече и да му ги покаже голите гради.

– Бараше од мене да му ги покажам градите, а јас му кажав дека не сме на сет и му кажав – „не“. Се сеќавам дека во тој момент почнав да паничам – признала Џенифер.

Тогаш во просторијата не била сама, туку со неа била и костимографката.

– Ми го кажа тоа пред друга жена и јас кажав „не“. Изгледа растењето во Бронск има влијание на мене. Му кажав: „Не морам да ти ги покажам градите, не сакам. Можеш да ги видиш на сет – се сетила Лопез.

Прочитајте и...  Поранешното момче се огласи по исчезнувањето на убавата актерка, на несреќниот настан реагираше на свој начин

Тоа и донело почитување помеѓу соработниците, самодоверба, а сфатила дека никогаш не мора да прави нешто ако не сака.

– Ако попуштиш мислат дека можат да прават што сакаат. Но, со оглед на тоа дека поставив граница и кажав не, тој се повлече и подоцна се извини – била искрена Џеј Ло.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат