Џеј Ло го честиташе денот на планетата земја: Фотографијата која ја објави нема да ве остави рамнодушни! (ФОТО)

Очигледно Џеј Ло не можеше да избере поубава фотографија за да го честита денот на планетата земја преку својот профил на Инстаграм.

Атрактивната пејачка и актерка со своите следбеници сподели фотографија на која позира во базен, додека на себе носи бело бикини кое и ја открива совршена форма, но овој пат во преден план се нејзините гради.

– Мајка земја… Бидете свесни за тоа како ја третирате. Сакај ја и таа ќе те чува засекогаш – стои во описот на фотографијата.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Mother Earth 🌿💧…. Be conscious of how you treat her. Love her and she will keep you forever. #HappyEarthDay

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Прочитајте и...  Ако не сте мотивирани за работа, можеби сте осамени - размислете за тоа!

Прочитај повеќе

Виц на денот: Грешка

Слободен печат

На фустанот и се оцртаа сите коски од телото – Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)

Слободен печат

Здрави и корисни – Грицкајте семки доколку не можете да спиете

Слободен печат

Секси хороскоп: Овенот не знае за предиграта, Бикот е секогаш подготвен за секс

Слободен печат

Јапонската актерка од хорор филмот „Ring“ пронајдена мртва во домот

Слободен печат

Верувал дека душите на мртви Индијанци влегле во него, бил голем заводник, требал да стане филмаџија, но судбина му била музичката сцена!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат

Неуништливата Меги, била прва фотографка на воените фронтови, прва фотографка на „Лајф“ и прв фотограф во светот примен во Советскиот Сојуз

Слободен печат

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен печат

Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Слободен печат