Џастин Тимберлејк прозборе за ноќта што му го разниша бракот: Испив премногу таа ноќ! - Слободен печат

Џастин Тимберлејк прозборе за ноќта што му го разниша бракот: Испив премногу таа ноќ!

Џастин Тимберлејк е во долгогодишен брак со Џесика Биел, но гласините за неговото неверство почнаа кон крајот на минатиот месец, кога се појавија фотографии како Џастин се држи за рака со неговата колешка од сетот, Алиша Веинврајт.

Џастин се огласи по повод гласините за наводната прељуба.

„Отсекогаш избегнував трачеви, но овојпат морам да прозборам, поради моето семејство. Не можам да молчам, бидејќи гледам дека ова влијаеше на луѓето кои ги сакам. Пред неколку дена бев на мета на критиката, но сега сакам јавно да кажам – меѓу мене и колешката ништо не се случи. Испив премногу таа ноќ и не сум горд на своето однесување. Требаше подобро да постапам“, напиша Џастин на социјалните мрежи.

Џесика исто така не ги коментираше гласините, а Џастин јавно ѝ се извини поради сè.

„Такво однесување не е добар пример што сакам да му го пренесам на син ми. Сакам да ѝ се извинам на сопругата и на семејството, поради сè што им приредив. Сега се фокусирам да станам уште подобар сопруг и татко“, рекол Тимберлејк.

Прочитај повеќе

Еминем изненади со нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Маж од Уганда мета на критики и потсмев: Се венчал со маж мислејќи дека е жена! (ФОТО)

Слободен печат

Вака се сака поранешната сопруга: Мустафа Сандал на Емина Јаховиќ за роденден и подарил часовник од ….. евра!

Слободен печат

Поради оваа ПРЕУБАВА девојка уште утре ќе започнете да учите ерменски песни (ВИДЕО)

Слободен печат

Канадски весник најави „топол“ пречек за кралскиот пар: Хари и Меган и зошто кралското семејство не може да живее во Канада

Слободен печат

Базен, секси бикини и поза од која „боли“ глава: Пејачката Теа Трајковска не се плаши од зимата! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

19 − 11 =

Прочитај повеќе

Зошто Финска е идеална за живот: 11 работи што ги прават Финците најсреќен народ на светот!

Слободен печат

Актерката Нина Деан е бремена: Пресреќна сум, никогаш не ми било вака! (ФОТО)

Слободен печат

Направила вообичаена операција за подмладување, а потоа се тргнало наопаку: Позната водителка за малку ќе го загубела видот и јавно зборуваше за тоа

Слободен печат

Ниту дебелиот џемпер не успеа да ги сокрие накострешените гради на Џенифер Лопез (ФОТО)

Слободен печат

Што е јапонски маникир и зошто морате да го пробате?

Слободен печат

Момчињата бегаат од неа поради џиновските веѓи, а девојките ја исмејуваат: Погледнете ја како изгледа! (ФОТО)

Слободен печат