Џастин Бибер е среќен човек: Погледнете како изгледа неговата сопруга во бикини! (ФОТО)

Американската манекенка и сопруга на популарниот канадски пејач Џастин Бибер (26), Хејли Бибер (23) ја покажа својата неверојатна фигура додека уживаше на пријатен викенд со сопругот во природа.

Имено, Хејли покажа секси тело во костим за капење, а во таа прилика ги истакна своите долги нозе и рамниот стомак.

Манекенката во неделата ги почести своите 29,2 милиони следбеници со совршена фотка на Инстаграм, додека позирала во дводелни бикини и бели патики.

Хејли на фотографијата изгледа доста опуштено, а на себе носела темни очила и алки на ушите.

– Пријатен викенд – напишала таа откако решила да избега од градот заедно со својот сопруг.

Погледнете ја:

Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Пол Макартни објавува нов албум: Тоа беше создавање музика за себе, а не за некоја цел

Поврзани вести

ФОТО: Девојката на Бен Афлек во прегратки на друг маж – „Не гледај Бен!“

Слободен Печат

ВИДЕО: Скромно – Мајкл Китон тврди дека тој бил најдобриот Бетмен

Слободен печат

Светот е под стрес: Пандемијата на коронавирусот создаде нов егзистенцијален страв

Слободен Печат

Третман за витилиго, сега има лек!

Слободен печат

Врчак се враќа на сцената: Подгответе се за изненадување по корона-кризата!

Васко Спасоски

Зошто не треба да јадете и пиете од пластични чаши и чинии?

Слободен печат

Остави Коментар