Девојко, имаш чиста десетка за стајлингот! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоЖенаМагазинУбавина

Девојко, имаш чиста десетка за стајлингот! (ФОТО)

Автентични Македонки имаме колку ви душа сака во нашиот главен град...

Ако со нешто може да се пофали Македонија во светот покрај природните убавини и вкусната храна, тоа дефинитивно се и прекрасните девојки.

Автентични Македонки имаме колку ви душа сака…

Доказ за тоа е и оваа атрактивна девојка која нашиот фоторепортер ја забележа на една од скопските улици…

Покрај убавината на оваа девојка, таа има чиста десетка и за својот стајлинг…

Погледнете:

Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close