Девојки, ќе сакате да го имате во вашата колекиција: Емили Ратајковски ги рекламира најновите бикини за ова лето! (ФОТО)

Американската манекенка со полско потекло Емили Ратајковски (28) е најдобра реклама за себе си. Таа во неделата навечер објави снимка на социјалните мрежи, на која позира во минијатурно бикини.

Манекенката е клекната на креветот додека ја покажува својата совршена фигура во бикините од нејзината најнова колекција.

Познатата манекенка направи своја линија на костими за капење кои ги нарече „Inamorata“.

Па, така и во неделата, Емили се испромовира самата себе. Таа се појави во најновото бикини кое ќе биде во продажба од следната недела.

Погленете како изгледа најновиот модел:

 

View this post on Instagram

 

New @inamoratawoman for you and yours coming 5/19. (wait for Colombo at the end)

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Прочитајте и...  Ретко која девојка има храброст за вакво нешто: Викторија Лоба си ја скрати косата! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Фобијата од пајаци никогаш не изгледала послатка: Погледнете како се борат со „ѕверот“ овие кученца (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Најстарата мачка на светот почина на 31 години: Кога дојдов дома, ја немаше, сигурно заминала да умре!

Васко Спасоски

Почина Тесла, миленикот на Јелена и Новак Ѓоковиќ: Сопругата на најдобриот тенисер напиша емотивна порака! (ФОТО)

Васко Спасоски

Секогаш се фали со бујното деколте, но сега покажа нешто друго: Водителката Марјана Станојковска ги испровоцира фановите! (ФОТО)

Васко Спасоски

Папараците правеа пари на несреќниот живот на Ејми Вајнхаус, ова е искрена исповед на еден фотограф кој три дена ја бркал Ејми

Слободен печат

Беквалац сакаше само да ја најави новата песна, но интересот на фановите е нејзиното бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Кожата на лицето зборува многу за вашето здравје, откријте што се крие зад бледилото, црвенилото, акните, сувата кожа…

Слободен печат

Корисни факти: Луѓето кои имаат 3 пати секс неделно изгледаат 7 години помладо!

Васко Спасоски

Стил на неделата: проф. д-р Ежени Брзовска

Ј.К.Д

Ја крие како змија нозете: Сопругата на Никола Којо е вистинска „бомба“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Сонувавте дека летате? Еве ги сите значења на тој сон и сите се фасцинантни!

Слободен печат

Џеј Ло се обиде да го внесе кучето во приватниот авион, но се случи вистинска драма! (ВИДЕО)

Васко Спасоски