1 C
Скопје

Девојката на поранешниот голман на ФК Вардар, Гача позира во танга-бикини! (ФОТО)

Поранешниот голман на ФК Вардар, а сега кипарски Енозис, Филип Гачевски или на јавноста познат како Гача, може да се пофали дека ја има една од најубавите девојки помеѓу фудбалерите во нашата земја.

Деспина Царева е „бомба“ во вистинска смисла на зборот, а тоа најдобро може да се види по фотографиите кои таа ги објавува на социјалните мрежи.on

Атрактивната штипјанка со кого Гача е неколку години во љубовна врска на својот профил на Инстаграм сподели фотографија на која позира во танга-бикини, а до израз дојде нејзината совршена форма…

Погледнете::

 

View this post on Instagram

 

s20

A post shared by Careva (@despinacareva) on

Нема што повеќе да се каже, освен дека Гача е вистински среќник со ваква девојка покрај себе…

Прочитајте и...  Потрошила 60.000 евра на пластични операции: Жените велат дека им ги „крадам“ сопрузите

 

Поврзани вести

Виц на денот: Глупости

Слободен печат

На денешен ден – 26 февруари

Слободен печат

Германски научници откриле радарска технологија која може да предвиди мозочен или срцев удар

Слободен Печат

ФОТО | „Што си се омажила ако знаеш дека тепа?“: Герила низ Скопје – #ШтоПравиМВР?

Ирена Трајкова

Дејвид Фостер и неговата сопруга Кетрин Мекфи станаа родители

Слободен Печат

ФОТО: Палома Фејт првите денови од мајчинството ги поминува во агонија

Слободен Печат

Остави Коментар