-4 C
Скопје

Девојката на Бред Пит во провокативно издание: Прескрасната Никол Португалски ги остави обожавателите без зборови! (ФОТО)

Прекрасната девојка на Бред Пит (56), германската манекенка Никол Потуралски (27), која го полуде светот преку ноќ поради врската со славниот актер, но и со совршеното тело, на Инстаграм се пофали со нова фотографија во бикини.

Овој пат таа носеше малку тигресто бикини, направено од толку малку материјал, што е многу храбро да се осмели да го носи.

инстаграм

И, секако, бидејќи Никол е толку фит што изгледа одлично во буквално се, јасно е дека и ова „парче бикини“ и одговара совршено.

Не е ни чудо што привлече внимание со овој пост, како и со сите претходни, кога изгледа апсолутно беспрекорно.

инстаграм

 

„Кога не можам да го однесам на плажа, можам барем да одам во бањата“, напишала привлечна манекенка, која се сликала во тоалетот.

Прочитајте и...  Кинески научници пронашле фосил стар 500 милиони години

Малку подоцна, таа исто така се пофали со одличните стомачни мускули во шарен фустан врзан околу нејзините гради, а се чини дека мажите деновиве се толку завидни на нејзиното огледало …

Поврзани вести

Се породи пред пет месеци, а веќе сака пак да забремени: Софи Тарнер сака големо семејство

Слободен печат

Бекута им одржа лекција на колегите: Можеби ќе останеме без пари, но настапите не се повредни од ниту еден живот!

Слободен печат

Детален месечен хороскоп за декември за Вага, Скорпија и Стрелец: Пред вас е убава иднина

Слободен печат

ВИДЕО: Ја има ЈК во природна големина! Ѕирнете во собата на фан на Карлеуша

Слободен печат

ФОТО: По гласините за врската со винарот Северина се огласи и откри кој ѝ го чува грбот

Слободен печат

Запознајте ја мајката на Илон Маск: Супермоделот Меј Маск откива каков бил нивниот живот пред Тесла

Слободен Печат

Остави Коментар