Девојката до Груевски е модел, ИНТЕРНЕТОТ врие: Миле издржи со штрајкот, те чекаат 40 девици како оваа (ФОТО) – Слободен печат
ВестиВи ПрепорачувамеМакедонија

Девојката до Груевски е модел, ИНТЕРНЕТОТ врие: Миле издржи со штрајкот, те чекаат 40 девици како оваа (ФОТО)

Според унгарските медиуми жената која го придружува Груевски е модел

Откако беа објавени сликите од поранешниот македонски премиер и азилант Никола Груевски, кој моментално се наоѓа во Унгарија, во друштво на згодна бринета со длабоко деколте, веќе е откриено која е оваа жена.

Според унгарските медиум,и жената која го придружува Груевски за време на бизнис-забавата во Будимпешта е модел.

По објавувањето на фотографиите, социјалните мрежи вријат од коментари, главно на сметка на поранешниот министер Миле Јанакиески, кој веќе е зад решетки и започнал штрајк со глад.

„Миле издржи со штрајкот, те чекаат 40 девици како оваа!“, „Миле издржи и мене не ми е лесно“, „Миле, ова е живот“, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close