7 C
Скопје

ДЕВОЈКА УМРЕЛА ПО НОЌ НА ВЕШТЕРКИТЕ: Имала груб секс во автомобил, а потоа и се слошило

Полицијата во Њу Џерси ја истражува смртта на девојката Френсис Викторија Гарсија (19), која била пронајдена мртва на кровот на јавна гаража. Се испитува дали насилен секс е причината за смртта на младата жена.

Телото на девојката било пронајдено во саботата наутро, пишува Њујорк пост.

Како што и раскажал Мајкл Гефни (21), со кој таа била во автомобил, на полицијата, тие двајца биле на журка за Ноќ на вештерките во зградата во близина и заедно отишле во автомобилот во гаражата.

Тој опишал како земале некои таблети и потоа започнале груб сексуален однос во автомобилот. Во еден момент, на девојката и се слошило. Набргу потоа починала.

Според познатите информации, девојката наводно претрпела повреди на вратот за време на грубиот секс во автомобилот. Светските медиуми пренесуваат дека Мајкл е обвинет за нејзината смрт.

Прочитајте и...  ВМРО-ДПМНЕ: Пендаровски никако да излезе од сенката на Заев

Вистинската причина за смртта ќе биде позната по обдукцијата, а тогаш ќе се знае и дали против Мајкл ќе биде покрената кривична постапка.

Поврзани вести

Од Ковид-19 заразени над 100 милиони луѓе во светот

Слободен печат

Администрацијата на Бајден бара итно ослободување на Навални

Слободен печат

Ниту земјите од ЕУ нема да бидат исклучок: Бугарија ќе воведе задолжителен ПЦР тест за сите патници при влез

Слободен печат

Девет години затвор доби поранешен министер за образование обвинет за педофилија

И.И.

Груби: Една третина од рамковните административци од утре на работа

Слободен печат

Ресторани почнаа да нудат попуст на вакцинираните: По 10 до 20 отсто во зависност од дозата

И.И.

Остави Коментар