ДЕВОЈКА ОД БАЛКАН каде и да оди БАКНУВА непознати МАЖИ, па фотографиите ги објавува на интернет (ФОТО)

Девојка од Косово стана хит на социјалните мрежи со нејзините објави кои добиваат и по илјадици лајкови. Девојката со име Кристиана Куќи се погрижила нејзините постирања на Твитер профилот да бидат навистина интересни. Кристиана објавуваа нејзини фотографии од различни земји од светот каде патувала но на сликите таа се бакнува со различни мажи.

Газета Експрес пренесува дека со овие објави Кристиана кажува дека целта на сликите била публиката да мисли оти таа се забавува.

На фотографијата со едно момче во Париз, таа пишува: „Се надевам дека ова момче што го запознав кај Ајфеловата кула и му побарав да се сликаме заедно како се бакнуваме, за да се преправам дека поминавме романтични моменти во Париз, има добар живот “.

Па така таа продолжува со објавување други фотографии, следната е направена во Рим, во која пишува: „Се надевам дека и ова момче што го сретнав во Рим, добро ќе се забавува исто така“.
И на третата фотографија има порака за следното момче: „И пожарникарот кој интервенираше во пожар на една свадба во Кентаки. Се надевам дека и тој е добро”.

Прочитајте и...  Лепа Брена: Фотографија која ми буди чувства, татко ми Абид - мојата најголема поддршка (ФОТО)

Кристијана, која според нејзиниот профил, е дипломирана на колеџ во Америка, изгледа дека мноу патува и знае како да се забавува.

Во коментарите на нејзините објави сите ја фалат за отворениот пристап и за храброста што ја презеде за да напрви вакво нешто, а поради интересниот профил Кристијана беше тема и во натпис на ДејлиМејл.

Прочитај повеќе

Впечатливо жолта боја и златни обетки: Кејт го повтори изгледот од Вимблдон и повторно блескаше! (ФОТО)

Слободен Печат

Сфатете ја сериозно секоја промена во организмот: Ако чувствувате дека ви се менува гласот, веднаш посетете лекар

Слободен печат

Дневен хороскоп за 3 јуни: Поради стресните ситуации кои ве оптоваруваат може да дојде до одредени несогласувања со партнерот

Слободен печат

Виц на денот – Внуци

Слободен печат

Лепа Брена и Боба заминаа за Монако – Во приватниот авион уживаа во прекрасниот поглед и луксузното вино (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Како да пиеш пиво кога носиш маска: Генијален трик кој ќе се користи и во нашата земја! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Раперот Раста ја подбрал поранешната сопруга Ана Николиќ: Мајка си, не смееш да ги затвораш кафеаните! (ФОТО)

Васко Спасоски

ШОК ЗАБРАНИ – Новиот правилник за однесување на грчките плажи целосно ќе го промени начинот на кој летувавме досега

Слободен печат

Игор по Инстаграм драмата објави фотка со Северина: Ова е љубов која не се мери со лајкови (ФОТО)

Слободен печат

Лила Филиповска објави чудна фотографија на Инстаграм, па и порачаа: Избричи си ги рацете! (ФОТО)

Васко Спасоски

Се заканија со тужба од 10 милиони – Телохранителот на најпознатиот брачен пар изнесе приватни детали во јавноста, страстите не се смируваат

Слободен печат

Тамара Тодевска славеше роденден: Погледнете колку години наполни! (ФОТО)

Васко Спасоски