Девојка избодела момче во кафеана – Слободен печат
Некатегоризирано

Девојка избодела момче во кафеана

Таа била приведена и задржана во полициска станица, а по целосно документирање на случајот против неа ќе биде поднесена соодветна пријава.

Денеска полицијата од Гостивар од страна на дежурен лекар била известена дека во Ургентниот центар во градот со повреди од остар предмет бил донесен Ш.Ј.(42).

Во започнатата истрага е утврдено дека тој бил повреден од страна на Р.Н. во угостителски објект во село Неготино. Р.Н. била приведена и задржана во полициска станица, а по целосно документирање на случајот против неа ќе биде поднесена соодветна пријава.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close