12 C
Скопје

Девојчето кое остана исто: На Оливера Балашевиќ годините не ѝ можат ништо (ФОТО)

Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ, Оливера Балашевиќ, во април наполнила 60 години, но изгледа како годините да не ѝ можат ништо. Пред извесно време таа отвори инстаграм-профил на кој сподели неколку фотографии.

На последната фотографија сподели сеќавања од школските денови.

„Учителката објаснуваше дека не успева ни кафе да се напие, а веќе колегите ја викаат да си ги смири учениците, а таа веднаш низ прозорецот ги бара групата момчиња и двете мали тупаници кои косат сè пред себе. И иако тој опис дефинитивно беше малку преувеличен, сепак знаев дека на мајка ми ќе ѝ се допадне“, се присети Оливера.

Фановите на Оливера се воодушевени од нејзиниот изглед и коментираат дека изгледа како девојче.

View this post on Instagram

Sletela na Planetu Internet, hello!!!

A post shared by Olivera Balašević (@olivera.balasevic) on

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар