Девојче доби банана за подарок, нејзината реакција ги воодушеви сите (ВИДЕО)

Американскиот пејач, актер и продуцент Џон Роџер Стивенс познат како LGND се обиде да ја „зафркне“ ќеркичката завиткувајќи и банана во шарена хартија, како подарок за Божиќ, но таа толку многу била воодушевена, па така снименото видео станало хит на социјалните мрежи.

„Се обидов на ќерка ми да ѝ подарам најлош божиќен подарок, но не очекував ваква реакција“, напишал таткото.

На снимката може да се забележи како таа со ентузијазам го отвора подарокот и се воодушевува кога сфаќа дека станува збор за банана.

„Банана! Мамо, отвори го ова! Ми се допаѓа!“, извикало девојчето кога видело што добило.

Снимката за неколку денови собрала речиси милион ипол лајкови, споделувана е на Твитер повеќе од 403.000 пати, а дури 9.500 корисници напишале коментар.

Прочитајте и...  Девојката на поранешниот голман на ФК Вардар, Гача позира во танга-бикини! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Луѓето останаа зачудени откако видоа колку шминка и треба на Ирина Шајк за да изгледа совршено (ВИДЕО)

Слободен печат

Актерот Андрија Милошевиќ повторно раскажа глуп виц, овој пат за жената и пијаницата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Никој не ги воочил грешките во дизајнот додека не било предоцна, а сега сите се смеат на овие урнебесни дела (ФОТО)

Слободен печат

Ова е најдобриот филмски лик на сите времиња, а би можело да ве изненади кои други се во Топ 10 (ФОТО)

Слободен печат

Манекенката Емили Ратајковски ги објави фотографиите од вечерта кога наводно била силувана од фотографот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Бред Пит и Џенифер Анистон водеа секси разговор – Таа му порача дека е секси (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Кои се најголемите опсесии на хороскопските знаци: Парите и луксузот го опседнуваат Бикот, Лавот сака да биде најдобар во се!

Слободен печат

Се за убавина: Плати 100.000 евра за да има најтенка половина во светот, погледнете како изгледа! (ФОТО)

Васко Спасоски

По три брака, атрактивната холивудска актерка има нова љубов

Слободен печат

Девојката на поранешниот голман на ФК Вардар, Гача позира во танга-бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Притиснете ја оваа точка на лицето: Носи бројни здравствени подобрувања и предности

Слободен печат

Младиот македонски пејач тргна да ја освојува светската музичка сцена! (ВИДЕО)

Васко Спасоски