Денес ја знае цел свет: Го препознавате ли ова намуртено девојче?

Девојчето на сликата не можело ни да претпостави дека за неколку децении ќе ја познава цел свет, и дека ќе стекне богатство за какво многумина сонуваат.

Таа е денес една од најплатените глумици, беше вљубена во еден од најпопуларните и најубавите мажи во Холивуд, но тој ја остави поради друга, подеднакво славна глумица. Подоцна стапи во втор брак, но многумина тврдат дека првиот сопруг никогаш не го преболела.

Секако, станува збор за познатата Џенифер Анистон, која деновиве е во центарот на вниманието.

На својот нов инстаграм-профил објави слика од детството, па можеме да видиме како некогаш изгледала.

View this post on Instagram

#TBT In style, then and now…

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Прочитајте и...  Легендарниот Ал Пачино сака да ви каже нешто за стареењето...

Прочитај повеќе

Сезонско освежување: Сладолед од праски

Слободен печат

Пет моќни намирници за неверојатен детокс: Го забрзуваат метаболизмот и ги отстрануваат штетните токсини!

Слободен Печат

Бидете задоволни со својот надворешен изглед: Подгответе уникатен коктел за слабеење од само две состојки

Слободен печат

Застрашувачки фотографии покажуваат како се шират капките од заразените од вирусот ако не носите заштитна маска! (ФОТО)

Васко Спасоски

Наједноставен начин за чистење на семките од вишните или црешите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Овој јаткаст плод треба да стане дел од вашето секојдневие: Совршен дел од исхраната е и за дијабетичарите!

Слободен Печат

2 comments

Трајче 18/10/2019 - 19:46 at 19:46

Toj не ја остави поради друга,туку тие се разделија поради тоа то Анистон сметаше дека е кариерата и е поважна отколку да раѓа деца.

Reply
Трајче 18/10/2019 - 19:47 at 19:47

Тој не ја остави поради друга,туку поради тоа што Анистон сметаше дека кариерата и е поважна отколку да раѓа деца.

Reply

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Немате идеја за денешниот ручек? Наш предлог – Мусака со модри патлиџани (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Оливер Драгоjевиќ би му аплаудирал: Слушнете ја „Ноктурно“ во изведба на големиот талент Васил Ангелов! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа – Направете го сами!

Слободен печат

Дневен хороскоп за 4-ти јули!

Васко Спасоски

Јована Јоксимовиќ се повлекува од тв-екраните… (ФОТО)

Васко Спасоски

Евтин и безбеден лек против шеќерната болест е новото оружје против коронавирусот? (ФОТО)

Васко Спасоски