Дел од легалниот канабис можеби завршува на црниот пазар

Во утрешното издание на печатеното издание на „Слободен печат“ можете да прочитате:

Хроника

Извештај Дел од легалниот канабис можеби завршува на црниот пазар

Експерти Законот за легализација на дивоградби е противуставен

Евроинтеграции Бугарија мора да се вразуми

Ковид-19 Граничарите ќе ја замената „Астра-Зенека“ со „Синиофарм“

Нема државна помош за кафеаните-подружници Ако имаш консултантска куќа, таа ќе ти го„храни“ ресторанот!

Ескалација на израелско-палестинскиот судир  Воениот врв на Израел подготвува копнена офанзива на Газа

Фудбал  Манчестер сити и Челси ќе го играат финалето во Порто

Мозаик Ќерката и снаата на Трамп имале интимни односи со службеници од тајната служба

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот